Müşteri Memnuniyeti Garantisi


Gedik Piliç

" Gedik piliç olarak Çiftel Kazan'la çalışmaktan çok memnunuz. Gelişmiş servis ekibiyle ihtiyaç duyduğumuz her anda yanımızda yer almışlardır." 

Yenidoğan Kağıt

" Çiftel Kazan firmasından aldığımız Döner Izgaralı Toz Kömür kazanımızı 01.01.2014 tarihinde faaliyete geçirdik. Maliyetlerimizdeki düşüş bizleri olumlu yönde etkiledi. Kazan ile ilgili servis ve teknik bilgiyi istediğimiz zaman firma yetkilileri tarafından hızlı ve düzenli bir şekilde sağladırlar. Firmanıza teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. " 

Ormancı Yıldırım Bulgur

"Çiftel Kazan firmasından 2011 yılında 9 Ton Buhar kapasiteli, su borulu 25 bar işletme ve 52,5 bar test basınçlı bir buhar kazanı satın aldık. Montaj  ve devreye alma işlerini dedikleri günden daha erken teslim ettiler. Devreye aldıktan sonra elemanları, biz "tamam" deyinceye kadar firmamızda kaldı, bilgilendirildik. Kafamıza takılan her konuda gece yarısı bile olsa muhattap bulabildik ve bilgilendirildik. Bizden kaynaklı arızalarda bile en kısa zamanda uçakla eleman yolladılar  ve gerekli yedek parçaları ivedilikle tarafımıza ulaştırdılar. Firmanın çalışma tarzı, sattıkları ürün ve hizmetleri bize göre mükemmel. Hem buhar kazanından, hem de Çiftel Kazan firmasından son derece memnunuz. Tekrar kazan alacak olsak hiç düşünmeden Çiftel'i tercih ederiz."

Gümüşdoğa Su Ürünleri

" 2009 yılında üretime giren balık yemi fabrikamızda kullanılan buhar kazanımız 10,5 bar işletme basıncı, 12 Ton/saat kapasite ile çalışmaktadır. Bildiğiniz givi kazanımız ön ocaklı arkada da skoç tipi şeklindedir. Ön ocak döner palet ızgara yakma sistemlidir. Hem kullanılan yakıt tipi hem de yanma verimi olarak tahminlerimizin üzerinde memnun edici olmuştur. Buhar maliyetimizi bizimle benzer işleri yapan diğer firmalarla karşılaştırdığımız zaman oldukça düşük çıkmaktadır. teknik servis ve yeniliklerin eklenmesi ile ilgili yardımlarınızdan ötürü sizlere sonsuz teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim."

Embosan Emprime Boya

"2008 yılında kurulmuş Çiftel Döner Izgaralı Kazanla ilgili olarak genel itibariyle sıkıntımız mevcut değildir.Verimliliğinden memnunuz. Bilgilerinize." 

Çağlayan Boya Tekstil

" Muratlı yolu 2.km.si Büyükkarıştıran/Lüleburgaz adresinde kurulu kumaş boyama işlemleri yapan tesisimizde 8 Ton/H ve 7 Bar işletme basıncında ön ocaklı ve ilave skoç kazanlı buhar kazanımız mevcuttur. 2008 yılından ön ocaklı stokerli olarak çalışan ve ithal kömür yaktığımız sistemimizde Çiftel Kazan tarafından stokerler iptal edilerek döner ızgara sistemine geçilmiş ve tamamen yerli kömür tüketilmeye başlanmıştır. Yerli kömüre geçilmesi ton başına buhar maliyetlerinde %50 oranında tasarruf sağlanmıştır. Buhar maliyetlerinin düşürülmesine olan katkılarından dolayı tüm Çiftel Kazan ailesine teşekkür ederiz."

Çınar Karton

" 2010 yılından bu yana kullanmakta olduğumuz Paletli Kömür Yakma Ocağımız problemsiz olarak çalışmaktadır. Gerek imalat aşamasında gerekse servis konusunda gösterdiğiniz titizlikten dolayı firma olarak teşekkür etmeyi uygun gördük. Servis konusunda  da her zaman ivedilikle yanımızda olduğunuzdan ayrıca teşekkür ederiz. "

Çeçen Tekstil

" Çiftel firması tarafından kurulan ve 18.06.2007 tarihinden beri çalışan Döner Izgaralı ve Su Borulu kazanımızın emisyon ölçümleri gayet temiz çıkmaktadır. Kazan verimi de oldukça iyidir. Bilgilerinize arz ederiz."